Home

Erste liga középszakasz

Erste Liga 2019-2020 - Wikipédi

Az Erste Liga tizenkettedik szezonját két országból tíz résztvevő klubbal rendezték meg. Az előző szezon résztvevői közül a Vienna Capitals második csapata ebben a szezonban nem indult a magyar bázisú ligában, így nélkülük kezdődött meg a pontvadászat 2019. szeptember 13-án, pénteken Az Erste Liga tizenegyedik szezonját három országból tizenegy résztvevő klubbal rendezték meg. A szlovák Extraigába távozó MAC Budapest és DVTK Jegesmedvék távozásával, illetve a Kanadai Magyar Hokiklub és a Vasas HC érkezésével kezdődött meg a pontvadászat 2018. szeptember 9-én, vasárnap. Az alapszakasz utolsó mérkőzésére 2019. február 23-án került sor, majd a. ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ - ADATBANK. Szóljon hozzá! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első! A Csíkszereda győzelmével ért véget a hazai és az erdélyi csapatok jégkorongbajnokságának az alapszakasza, amely a középszakasszal folytatódik, ahol kialakul a nyolccsapatos rájátszás mezőnye. Hirdetés. Az alapszakasz. Erste Liga: megvan a középszakasz programja! A helyezések még nem fixek, a felső- és alsóház viszont már kialakult: január 21-én rajtol a középszakasz! hoki jégkorong Férfi jégkorong férfi hoki erste liga középszakasz menetrend ftc-telekom ftc-telekom jégkorong

Jégkorong Erste Liga, középszakasz, felsőház Dunaújváros, 500 néző Dunaújvárosi Acélbikák-Csíkszeredai Sportklub 3-2 (0-0, 2-1, 1-1 Jégkorong közvetítés, ERSTE Liga, középszakasz: DEAC - FTC-Telekom mérkőzé

Erste Liga 2018-2019 - Wikipédi

1. A bronzérmes a középszakasz eredményei alapján a Dunaújvárosi Acélbikák. Az Erste Liga immár a hatodik élvonalbeli bajnokság Európában - az EBEL, az Extraliga, a DEL, a lengyel és a norvég után -, amely a járvány miatt kényszerűségből félbeszakad
  2. A tízből három csapat késleltetve kezdheti meg a jégkorong Erste Liga 2020-2021-es idényét. vannak forgatókönyvek akár a középszakasz nélküli idényre is. Elárulta, a menetrendet illetően már a tizedik variációnál járnak, mivel sok egyéb szempont mellett a televíziós közvetítéseket, szponzori követelményeket.
  3. Szabados Richárd, a liga alelnöke, az Erste Bank vállalati üzletágának vezetője leszögezte, a csapatok egyöntetű véleménye volt, ha van lehetőség mérkőzések rendezésére, akkor próbálják meg elkezdeni a bajnokságot az egészségügyi intézkedések betartásával. vannak forgatókönyvek akár a középszakasz.
  4. Erste Liga középszakasz. DVTK Jegesmedvék - Újpest TE 6-2 (4-1, 0-0, 2-1) Miskolc, Jégcsarnok, 950 néző. Játékvezetők: Varjú, Rencz, Kormos, Berger

Jégkorong Erste Liga, középszakasz Csíkszeredai Sportklub-Brassói Corona 1-3 (0-1, 0-1, 1-1) Csíkszereda, Vákár Lajos Műjégpálya 1950 néz A Corona Brasov idegenben 3-1-re legyőzte az alapszakaszelső Csíkszeredát a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján a középszakasz felsőházában. A Dunaújvárosi Acélbikák ugyanennyire verte meg hazai jégen a Debrecent. Az alsóházban a Hokiklub Budapest idegenben kiütötte a Vasast

Jégkorong közvetítés, ERSTE Liga, középszakasz: Hokiklub Budapest - Fehérvári Titánok mérkőzés Sporthírek Nemzeti Sporthíradó, 2020. március 4. 12:4 Brassóban nyertünk a Corona ellen, hosszabbítás után - ma a Sportclub otthonában lépünk jégre. Férfi jégkorong, Erste Liga, középszakasz, felsőház, 1. fordul Az éllovas Ferencváros idegenben 5-4-re győzött a városi rivális Újpest ellen a jégkorong Erste Liga középszakaszában, a felsőház hétfő esti rangadóján. A meccsen főként a hazaiak próbáltak dominálni, de egyszer sem tudtak vezetni a lila-fehérek. Túloldalon Nagy Gergő remekelt, a Fradi vezére volt három góljával

ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ - NSO

A Csíkszereda ezúttal a Dunaújváros otthonában szenvedett 3-2-es vereséget a magyar jégkorongliga középszakaszában. A góltalan első harmad után mindössze 3:13 alatt kétgólos előnybe került a házigazda Dunaújváros, azonban még a második játékrész vége előtt szépíteni tudott Andrey Taratukhin Hokiklub Budapest felnőtt férfi csapatunk pénteki nap folyamán elkezdi a 2019/2020-as Erste Liga szezont. Első ellenfelünk a szintén budapesti UTE csapata, nem lesz könnyű mérkőzés, de reméljük a fiúk hasonlóan kiváló teljesítményt tudnak nyújtani, mint a Léva elleni felkészülési mérkőzésen Erste Liga, középszakasz - Csak hosszabbításban sikerült legyőzni a Vasast Szerző: Fény Televízió 2019. február 12., 19:00 Csak hosszabbításban tudta legyőzni a Gyergyói Hoki Klub a Schiller-Vasas csapatát az Erste Liga középszakaszában..

Erste Liga: megvan a középszakasz programja! - Fradi

Erste Liga, középszakasz: alsóház: Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 1-0) - hosszabbítással UTE-Gyergyói HK (román) 3-4 (2-2, 0-0, 1-1, 0-0, 0-1) - szétlövéssel. A tabella: 1. Gyergyói HK 2 1 1 - - 6-3 9 pont 2. Fehérvári Titánok 2 1 1 - - 6-3 7 3 A Ferencváros hosszabbításban győzött Brassóban a jégkorong Erste Liga középszakaszának csütörtöki, felsőházi mérkőzésén. Erste Liga, középszakasz: felsőház: Corona Brasov (román) - FTC-Telekom 4-5 (1-1, 2-1, 1-2, 0-1) később: alsóház: Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest 18.30 Schiller-Vasas HC - Gyergyói HK.

Magával ragadta a légkör! A keserű pirula ellenére is pozitív szezon volt! Véget ért a szezon Acélbikáink számára Nincs már hibázási lehetőség Újabb sima újpesti sike Az Erste Liga előzetes közleménye szerint a kezdő sípszót megelőzően adják át a Bíró László-vándorserleget, amelyet a mindenkori alapszakaszgyőztes kap. A vándorserleget 2013-ban hozták létre Ráduly Róbert Kálmán, Csíkszereda polgármesterének javaslatára, amely először kerül csíkszeredai kézre Nagy várakozással tekint az Erste Liga második szakasza felé a Schiller-Vasas HC, amely az alapszakasz végén szép győzelmekkel tette saját maga számára magasabbra a lécet. De mi más is lehetne a célja fiatal csapatunknak, mint az, hogy tovább ráncigálja a riválisok bajszát, és meglepetést okozzon

Jégkorong Erste Liga: tartós hullámvölgybe került a Sportklu

A bronzérmes a középszakasz eredményei alapján a Dunaújvárosi Acélbikák. Az Erste Liga immár a hatodik élvonalbeli bajnokság Európában - az EBEL, az Extraliga, a DEL, a lengyel és a norvég pontvadászat után -, amely a járvány miatt kényszerűségből félbeszakad Kezdődik a középszakasz. S január 21, 2020 Mint az ismert, Acélbikáink a negyedik helyen zárták az Erste Liga alapszakaszának küzdelmeit, így amellett, hogy bejutottak a felsőházba, egy bónuszponttal kezdhetik meg a liga középszakaszának küzdelmeit. Melyre már nem is kell sokat várni, ugyanis ma este hat órától a DEAC. Bár a még zajló alapszakaszban jó néhány helyezés nem dőlt el, az már kiderült, hogy melyik csapatok szerepelnek a felső, illetve az alsó házban a folytatásban. Így az Erste Liga versenybizottsága a klubokkal és a jogtulajdonos MTVA-val egyeztetve elkészítette a középszakasz részletes programját Erste Liga, középszakasz, alsóház: Fehérvári Titánok-ASC Corona Brasov (román) 17.30. Kézilabda - Női NB I: Érd HC-Alba Fehérvár KC 18.00 Siófok KC-Békéscsaba 18.00 Dunaújvárosi Kohász KA - GVM Europe-Vác 20.15. Kosárlabda - Férfi NB I: Egis Körmend-Kaposvári KK 18.00 MAFC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.0 Budapest: Huszonnégy találat esett a jégkorong Erste Liga középszakaszának utolsó két mérkőzésén, a felsőházban címvédő Ferencváros a DEAC-ot, míg az alsóházban az Újpest a Hokiklub Budapestet verte. Következhet a csütörtöki ellenfélválasztás

EL213 Gyergyói HK - UTE 5-0 (összefoglaló) - YouTube

Jégkorong közvetítés, ERSTE Liga, középszakasz: DEAC - FTC

Jégkorong Erste Liga: középszakasz-első az FTC  utolsó frissítés: 14:18 GMT +2, 2019. február A Ferencváros jégkorongcsapata az alapszakasz után a középszakaszban is első lett az Erste Ligában, így az 5-8. helyezettek közül elsőként választhat magának ellenfelet a negyeddöntőre Az MJSZ szakmai bizottságának jóváhagyását követően végleges az Erste Liga 2018-19-es szezonjának versenykiírása és menetrendje is. Az alapszakaszban mind a 11 együttes négy mérkőzést játszik a többi 10 csapat ellen, a 40 mérkőzésből álló etapot követően ezúttal is a középszakaszban dől el a rájátszásban. Budapest/Dunaújváros - Az Újpest minden mérkőzését elveszítette a jégkorong Erste Liga középszakaszában, miután a vasárnapi zárónapon öt góllal kikapott Dunaújvárosban

Erste Liga: három csapat később kezdi az idényt - NS

Erste Liga, középszakasz - Kemény meccsen kapott ki a GYHK (mérkőzésvideóval) Szerző: gyindex.ro 2019. január 30., 21:42 Nagyon iramos, kemény és kiegyensúlyozott mérkőzésen kapott ki a Gyergyói Hoki Klub a Fehérvári Titánoktól.. Az alapszakaszban és középszakaszban egyaránt első Ferencváros a Vienna Capitals második csapatát választotta ellenfélnek a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjére. A magyar szövetség (MJSZ) hétfői sajtóeseményén a középszakasz eredménye alapján a felsőház első három csapata jelentette be döntését

Jégkorong Erste Liga - Három csapat később kezdi az idényt

A címvédő Ferencváros szétlövésben győzte le a Brassó csapatát a jégkorong Erste Liga középszakaszának felsőházi találkozóján, szombaton. Erste Liga, középszakasz: felsőház: FTC-Telekom - Corona Brasov (román) 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 0-0 Elkészült a középszakasz programja. 2019. január 16. (szerda) 13:07 - spigott Mivel a legutóbbi forduló után matematikailag is eldőlt, hogy mely csapatok alkotják majd az Erste Liga felső- és alsóházát, a Magyar Jégkorong Szövetségben elkészítették a sorozat középszakaszának sorsolását. A Dunaújvárosi Acélbikák.

Második mérkőzését is megnyerte a jégkorong Erste Liga középszakaszának felsőházában a Csíkszeredai Sportklub, a kék-fehérek szombaton a DEAC ellen tartották otthon a pontokat és bejöttek az egy meccsel kevesebbet játszó FTC elé. A Sportklub csütörtökön erdélyi riválisát, a Brassói Coronát győzte le 3-0-ra a Vákár Lajos Műjégpályán. A debreceni csapattal. Az Erste Bank nem változtat a szponzorációján Rendhagyó szezon elé nézünk, turbulens környezetben vágunk neki a 2020/21-es küzdelemsorozatnak - jelentette ki a sajtótájékoztatón Szabados Richárd, az Erste Liga alelnöke, az Erste Bank Hungary Zrt. vállalati üzletágvezetője

A holnapi napon az ERSTE Liga utolsó alapszakasz mérkőzéséhez érkezett a 2019/2020-as szezonban. A srácok a tabella szomszéd Vasas otthonába látogatnak és mindent megtesznek, hogy pontokat szerezzenek majd.ű. Még esélyünk is van egy helyet javítani a tabellán, és megelőzni a Fehérvárt, így ez a mérkőzés különösen fontos ERSTE Liga, középszakasz: Hokiklub Budapest - Fehérvári Titánok mérkőzés Erste Liga negyeddöntő mérkőzés Divízió 1/A női világbajnokság: Magyarország - Ausztria mérkőzé

A Csíkszereda 3-2-re kikapott Dunaújvárosban a jégkorong Erste Liga középszakaszának keddi játéknapján. Az alapszakaszgyőztes erdélyi együttes negyedi Jégkorong közvetítés Erste Liga, középszakasz: FTC-Telekom - DEAC mérkőzés m4 sport . 2019. február 19. 01:0 Alig több, mint 24 óra múlva elrajtol tehát az ERSTE Liga gyakorta emlegetett középszakasza, amelyik általánosságban csak annyiban különbözik az alapszakasztól, hogy ha lehet, még kiélezettebb, még nagyobb tétre menő összecsapásokat tartogat a résztvevők és a szurkolók számára. Az első játéknapon a. A bronzérmes a középszakasz eredményei alapján a Dunaújvárosi Acélbikák. Az Erste Liga immár a hatodik élvonalbeli bajnokság Európában - az EBEL, az Extraliga, a DEL, a lengyel és a norvég pontvadászat után -, amely a járvány miatt kényszerűségből félbeszakad. forrás: ersteliga.h Véget érnek az Erste Liga küzdelmei, amelyek az elődöntőknél tartottak. A sorozat honlapjának beszámolója szerint a párharcok állását és a szezon eredményeit szem előtt tartva a konzultációk nyomán teljes egyetértésben az a döntés született, hogy az Erste Liga bajnokának megosztva az FTC-Telekomot és a Sport Club Csíkszeredát tekintik, bronzérmeseinek pedig a.

Erste Liga: tízgólos meccsen győzött a HokiklubEL198 Gyergyói HK - Fehérvári Titánok 4-2 (összefoglalóElkészült a felsőház programja | Dunaújváros Online

Budapest - A középszakaszt megnyerő MAC Budapest csapata a Ferencvárossal mérkőzik a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében Jégkorong Erste Liga - A Ferencváros szétlövéses csíkszeredai vereségével zárult a középszakasz Erste Liga, középszakasz: felsőház: FTC-Telekom - Corona Brasov (román) 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0) - szétlövés után A tabella: 1. FTC-Telekom 4 2 2 - A mai napon, három mérkőzéssel, kezdetét veszi a jégkorong Erste Liga második szakasz: a középszakasz. A 10 nevezett alakulat két csoportban - felsőház és alsóház - folytatják a küzdelmeket, ahová az alapszakasz helyezés alapján bónuszpontokat visznek magukkal

DVTK Jegesmedvék - UTE 6-2 - Amíg Élek É

Eredmények, Erste Liga, középszakasz, felsőház: Dunaújvárosi Acélbikák-Corona Brasov (román) 3-1 (0-1, 1-0, 2-0) DEAC-Sport Club Csíkszereda (román) 5-2 (2-1, 1-1, 2-0) A tabella: 1. FTC-Telekom 3 2 1 - - 15-9 11 pont 2 A Csíkszereda idegenben szerzett előnyt a jégkorong Erste Liga döntőjében, miután az első mérkőzésen 7-3-ra győzött a Ferencváros vendégeként, írja az MTI. Teltház, mintegy 800 néző előtt játszották a döntő nyitómeccsét, a vendégek pedig már az első hét percben kétgólos előnyt dolgoztak ki, de hamar szépíteni. - Erste Liga, középszakasz: felsőház: DEAC-Corona Brasov (román) 18.30 alsóház: Schiller-Vasas HC - UTE 17.40 - Osztrák liga (EBEL), középszakasz, alsóház: Hydro Fehérvár AV19-EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák) 17.30 Kézilabda - Férfi NB I: Csurgói KK - MOL-Pick Szeged 18.00 Orosházi FKSE-Linamar - HE-DO B. Braun. Kezdődik az Erste Liga rájátszás - 2020.02.20. Über alles Franzstadt! Follow. 3 months ago | 22 views. Sajtótájékoztatón jelentették be a negyeddöntő párosításait, a középszakasz győztes FTC férfi jégkorong csapata a Fehérvári Titánokat választotta. Report

Az Erste Ligában mind a nyolc meccsét megnyerte a csapat a középszakasz alsóházában, a [] Erste Liga - A következő idényre is marad a Gyergyói HK kanadai trénere Az 1998 óta edzősködő, 50 esztendős szakember októberben vette át a gyergyószentmiklósi együttes irányítását, amelyet döntőbe vezetett a Román Kupában A középszakasz 2020. január 21-től február 19-ig tart, s az első nyolc helyezett kerül a február 22-én induló rájátszásba. DEAC Erste Liga Szóljon hozzá A Dunaújváros sikerrel zárta a jégkorong Erste Liga középszakaszát: kedden 4-2-re nyert a Csíkszereda vendégeként, s ezzel megszerezte a második helyet a felsőházban. A középszakasz harmadik helyezettjének még szintén lesz választási lehetősége, míg a negyediknek jut az egyetlen fennmaradó gárda Elkészült az Erste Liga középszakaszának menetrendje. A Magyar Kupa és a Visegrád Kupa küzdelmei után a bajnokság folytatásában a DVTK Jegesmedvék elsőként a Dunaújvárost fogadják január 26-án, pénteken

Bár még három - esetenként két - forduló hátravan a jégkorong Erste Liga alapszakaszából, a bajnokságot szervező Magyar Jégkorong Szövetség közzétette a középszakasz menetrendjét is. Mind a felsőház, mind az alsóház csapatai megvannak, így a tervezh Eredmények, Erste Liga, középszakasz, felsőház: • Dunaújvárosi Acélbikák-Brassói Korona MSC 3-1 (0-1, 1-0, 2-0) • Debreceni EAC-Csíkszeredai Sportklub 5-2 (2-1, 1-1, 2-0). A tabellán: 1. Ferencvárosi Torna Club-Telekom 11 pont/3 mérkőzés, 2. Acélbikák 9/4, 3. DEAC 7/3, 4. Korona 6/3 (8-9), 5. A Dunaújvárosi Acélbikák csapata 4-3-ra legyőzte a vendég Vasas együttesét a jégkorong Erste Liga középszakaszának szombati mérkőzésén. A fővárosiak a 27. percben 2-0-ra vezettek, de még a harmadik harmadban fordítottak a házigazdák, akik csütörtökön váltottak edzőt: Corey Bricknell helyét a Borbás Gergely, Jávorics Gábor páros vette át. A DAB a. Véget ért az Erste Liga középszakasza, és ezzel kialakult az a nyolccsapatos mezőny, mely érdemben harcolhat a továbbiakban a bajnoki címért. Erste Liga: Ftc-Fehérvár - ellenfelet választottak a csapatok. NSO- 20.02.20 10:47 Sport. Szerdán véget ért a középszakasz a jégkorong Erste Ligában. Csütörtökön ellenfelet.

Erste Liga, középszakasz: Schiller-Vasas HC-Hokiklub Budapest 3-2 (1-0, 0-0, 2-2) Vasas Jégcentrum, 150 néző, vezette: Soós, Pálkövi Zs., Pálkövi Botond, Pálkövi Baksa Vasas: TÓTH B. BÁLINT, Bukor 1 - SURÁNYI 1, Tornyai (1) - Inglis, Seregély - Fejes (1), Kováts M Díjazták az Erste Liga legjeit - mérlegvonás a hazai jégkorongidény végén. hiszen a lejátszott negyvenhárom alap- és középszakasz mérkőzésén huszonkét gólja mellett tizennyolc gólpasszt is kiosztott, remek teljesítménye azonban így sem ért playoff helyet csapatának A Csíkszereda idegenben szerzett előnyt a jégkorong Erste Liga döntőjében, miután az első mérkőzésen 7-3-ra győzött a Ferencváros vendégeként. Az alap- és középszakaszgyőztes FTC-Telekom először jutott el a sorozat fináléjába. A zöld-fehérek eddig mind a nyolc. Pozitív várakozások a középszakasz küszöbén. Admin * 2019-01-25 14:57:00. Az akarat diadala volt ez a győzelem. Admin * 2019-11-04 09:00:00. KATEGÓRIÁK Erste Liga (336) Magyar Kupa (6) HÍRDETÉS. Oldal tetejére KAPCSOLAT. 4032 Debrecen, Dóczy József u.. Jégkorong Erste Liga: fölényes DEAC-győzelem a Vasas otthonában 2019.09.23 2019.09.24 Budapest - A debreceni hokisok végig uralták a meccset, 52 kapura lövésük volt, s nyolc gólt rámoltak a vendéglátóik kapujába..

Jégkorong Erste Liga: vereséget szenvedett a Sportklub a

Csípősek lesznek-e ma este a kakasok

Jégkorong közvetítés, ERSTE Liga, középszakasz: Hokiklub

Kezdődik a középszakasz Ma este Budapesten, a Schiller-Vasas otthonában nekivágunk az Erste Liga középszakaszána k. 8 mérkőzés vár itt ránk azokkal a csapatokkal szemben, akik a mezőny második felében végeztek. A cél nem lehet más, mint a rájátszás Érdekes képet mutat az ERSTE Liga felsőházi tabellája a csütörtöki játéknap előtt. Az első helyen az FTC-Telekom tanyázik 11 ponttal, a másodikon némi meglepetésre az egy pontról induló Acélbikák, a Brassó a harmadik, a Csíkszereda viszont még nem szerzett meccspontot a középszakaszban, így jelenleg csak a negyedik pozícióban található Erste liga rájátszás. Sport Club Csíkszereda-Gyergyói Hoki Klub 3-1 (2020.03.09.) 15 . ké ; den esetben négy megnyert. Erste Liga 2019/2020 élőben - kövesd a(z) Erste Liga élő eredményeit, végeredményeit, tabelláit, statisztikáit és a részletes meccsinformációkat a Scoreboard.com oldalai <![CDATA[Budapest - Az UTE egygólos győzelmet aratott a vendég Fehérvári Titánok ellen a jégkorong Erste Ligában vasárnap, így a középszakasz során majd a felsőházban folytathatja szereplését. A találkozón gólt szerzett és gólpasszt adott Kovács Csaba, a 33 éves játékos első mérkőzését játszott

A liga csütörtöki sajtóeseményén - amelynek elején megemlékeztek a február 4-én elhunyt Sárközy Tamásról, a hazai szövetség (MJSZ) korábbi elnökéről - a középszakasz eredménye alapján a felsőház első három csapata jelentette be döntését Erste Liga, középszakasz, alsóház: Fehérvári Titánok-ASC Corona Brasov (román) 1-5 (1-2, 0-0, 0-3) A tabella: 1. SC Csíkszereda 2 2 - - - 11- 6 10 pont 2. ASC Corona Brasov 2 2 - - - 12- 2 7 3 A középszakasz hajrája jön. 2020.02.23. 10:51; Fehérvárav19; hogy saját erőből bejusson az Erste Bank Eishockey Liga rájátszásába. Ebben a mutatóban csapatunk helyzete korántsem ilyen egyszerű, hiszen Kógerék az alsóházi tabella negyedik helyén állnak, három ponttal lemaradva az Innsbruck és a Znojmo mögött, így.

Győzelemmel indítottuk az Erste Liga középszakaszát

Erste Liga: Idegenben nyerte a finálé első meccsét Csíkszereda . Legutóbbi vereségét a középszakasz zárókörében éppen Csíkszeredában, szétlövéssel szenvedte el a fővárosi együttes. A Ferencváros a döntőbe jutással már begyűjtött egy címet: 22 év után lett újra magyar bajnok a 2018-2019-es idényben.. A Schiller-Vasas HC vezetőedzője az Erste Liga hivatalos honlapján értékelte a csapat szezonját. Ladányi Balázs elmondta, nem lehet elégedett, de ebben a körülmények is nagy szerepet játszottak: Egy helyezést léptünk előre a középszakasz végére, de sokkal többre vágytunk, főleg a megszerzett pontokra gondolok Emellett az idei szezon magyar bajnoka az FTC-Telekom, ezüstérmese az UTE. A bronzérmes a középszakasz eredményei alapján a Dunaújvárosi Acélbikák. Az Erste Liga immár a hatodik élvonalbeli bajnokság Európában, amely a járvány miatt kényszerűségből félbeszakad A Ferencváros szétlövéses csíkszeredai vereségével zárult a középszakasz. Az éllovas Ferencváros szétlövéssel kikapott Csíkszeredán a jégkorong Erste Liga középszakaszának utolsó mérkőzésén. Az erdélyi együttes a 26. percben már 3-0-ra vezetett, ám a fokozatosan zárkózó, az utolsó percben már. Hiába a korai vezetés, vereség a középszakasz nyitányán. Már a negyedik percben előnybe kerültek jégkorongozóink az Erste Liga középszakaszának kedd esti nyitányán, ám a Dunaújváros fordított, így végül pont nélkül maradtak David Musial tanítványai

Jégkorong Erste Liga: félbeszakadtak a küzdelmekIsmét legyőztük hazai pályán a Csíkszeredát « Üllői út 129Pálzé Sport Photography - Posts | FacebookJégkorong Erste Liga: visszavágott az FTC, csütörtökönFradi